Opłaty: ile, jak, gdzie i kiedy zapłacić?

W roku akademickim 2013/2014 obowiązują następujące stawki za udział w Kursie Wyższej Kultury Religijnej:

  • Dla osób kontynuujących naukę w ramach KWKR, czyli dla słuchaczy 2 i 3 roku, zostały utrzymane dotychczasowe stawki i rabaty (jak w roku akademickim 2012/2013) - szczegóły w sekretariacie UO KUL. Tych Słuchaczy nie dotyczą podane niżej rabaty nowej edycji, ale te, które obowiązywały wcześniej.
  • Dla osób rozpoczynających KWKR w roku 2013 opłata podstawowa wynosi 120 zł za semestr, czyli 240 zł za cały rok. Oznacza to, że jedna godzina zajęć kosztuje kursanta jedynie 2 zł.

Opłaty za kurs można wnosić w różny sposób (np. w kasie KUL, przelewem na poczcie czy w banku, przelewem elektronicznym, płacąc on-line). Na opłaty oczekujemy w następujących terminach:

  • za semestr zimowy (tzw. pierwszy semestr) oczekujemy do 14 listopada 2013 r.
  • za semestr letni (tzw. drugi semestr) do 13 marca 2014 r.

 

Promocje

Podane niżej promocje dotyczą tylko tych Słuchaczy, którzy rozpoczynają naukę w roku akademickim 2013/2014. Kursantów z roczników 2 i 3 obowiązują ceny i rabaty z poprzednich lat.

Zgodnie z dotychczasową praktyką, także dla osób rozpoczynających KWKR w roku 2013 istnieje możliwość zmniejszenia opłaty podstawowej aż o 50%. Aby uzyskać zniżkę należy spełnić kilka warunków.

  • pracownicy KUL, członkowie Towarzystwa Przyjaciół KUL, studenci wszystkich uczelni oraz emeryci renciści otrzymują zniżkę 30% (to więcej niż standardowa, tzn. wynosząca 20% zniżka dla osób związanych z uczelnią);
  • osoba polecająca komuś KWKR (jeśli osoba „z polecenia” się rzeczywiście zapisze) otrzymuje 10% zniżki;
  • osoba płacąca za cały rok z góry otrzymuje 10% zniżki.

Rabaty się sumują! Po spełnieniu trzech prostych warunków można uzyskać aż 50% rabatu (np. emeryt polecający komuś kurs i płacący za rok z góry płaci jedynie 120 zł za rok, a więc tylko 1 zł za godzinę profesjonalnego uniwersyteckiego kursu! To jest taniej niż najtańsza gazeta czy ulgowy bilet komunikacji miejskiej).