Zaplanowane na 26 października 2013 r. zajęcia pt. Historia miasta z nordic walking stanowią niezwykłą okazję do połączenia aktywności fizycznej ze zdobywaniem wiedzy o Lublinie.
Przygoda rozpocznie sie o godz. 10.00 na dziedzińcu KUL (Lublin, Al. Racławickie 14). Po rozgrzewce i intensywnym przeszkoleniu uczestnicy zajęć wyruszą "w miasto".
Nad całością będą czuwać profesjonalni i doświadczeni opiekunowie:

• przewodnik - p. Irena Kowalczyk, dzięki której ten sobotni spacer stanie się rzeczywistym poznawaniem historii miasta;
  • trener - p. Marzena Skibińska-Sobczuk - Instruktor Nordic Walking z Certyfikatem International Nordic Walking Association oraz Polskiej Federacji Nordic Walking, wielokrotna organizatorka wydarzeń sportowych na Lubelszczyźnie i właścicielka firmy zNordic.

Zajęcia odbędą się bez względu na pogodę (no... jedynie zupełne jej załamanie stanie się powodem przeniesienia na inny czas). Warto więc pamiętać, że nie ma złej pogodny na uprawianie sportu - są najwyżej źle ubrani spotrowcy.

Ale to już było... Tu można przeczytać, co się działo. Zapraszamy na kolejne zajęcia!