lets_talk_logo

Uniwersytet Otwarty, wspólnie z Działem Współpracy z Zagranicą, Sekcją Obsługi Kandydatów i Studentów, Szkołą Języka i Kultury Polskiej, Lubelską Koalicją na Rzecz Integracji, oraz Uczelnianym Samorządem Studentów KUL podjął w minionym roku inicjatywę Let’s Talk!, dzięki której polscy i zagraniczni studenci naszej Uczelni mogą nawiązać ze sobą kontakt z wykorzystaniem komunikatorów internetowych. Obecnie prowadzimy już drugą edycję tej inicjatywy!

Celem akcji jest udzielenie wsparcia studentom zagranicznym naszej Uczelni. Chcemy, aby nasi studenci zagraniczni mieli możliwość nawiązania kontaktu z polskimi studentami, by mogli podzielić się z nimi swoimi radościami i smutkami. Mamy wielką nadzieję, że dzięki temu nasi koledzy i koleżanki poczują rodzinną atmosferę w naszym gronie.

Udział w programie jest doskonałą okazją do zaangażowania się w opiekę nad studentami naszej Uczelni z różnych stron świata, umożliwia budowanie nowych kontaktów, a także służy rozwijaniu umiejętności językowych.

Projekt polega na realizacji krótkich rozmów pomiędzy studentami zagranicznymi oraz polskimi z pomocą komunikatorów internetowych (m.in. Messenger, Skype, Zoom, Microsoft Teams).

Spotkania odbywają się w uzgodnionych terminach w grupach o różnej liczbie uczestników, zależnie od liczby chętnych oraz możliwości technicznych.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie Let's Talk! zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, w jaki sposób dołączyć do naszego grona.

Instrukcja

Regulamin

Link do formularza rekrutacyjnego jest dostępny

<<TUTAJ>>

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w programie Let's Talk!

Znajdźcie nas na Facebooku:

www.facebook.com/events/427642595045487