Jak co semestr, uczniom szkół podstawowych proponujemy udział w ciekawych  zajęciach prowadzonych przez specjalistów- prawdziwych pasjonatów wiedzy. Tematyka zajęć, jak i forma ich prowadzenia, jest bardzo różnorodna – od prezentacji tajemnic średniowiecznych katedr, przez doświadczenia z wodą, aż po eksperymenty, które każdy może przeprowadzić... w kuchni.

Te uniwersyteckie spotkania są wielką szansą na przyjrzenie się światu z różnych stron; są znakomitym narzędziem do odkrywania i rozwijania pasji oraz zainteresowań, również tych wykraczających poza normy szkolnej edukacji. Dodatkowo stanowią doskonałą alternatywę dla zajęć szkolnych- lekcja w murach Uniwersytetu prowadzona przez pracowników naukowych, może być dla dzieci prawdziwą edukacyjną frajdą.

Zainteresowane grupy (po wcześniejszym zgłoszeniu swojego przybycia) zapraszamy na spotkania odbywające się w czwartki oraz w piątki, w godz. 9.00-11.45. Dbając o to, aby zajęcia były jak najlepiej dostosowane do naszych Słuchaczy, spotkania podzielone zostały na trzy 45-minutowe lekcje. Dodatkowo przygotowaliśmy dwa równoległe bloki zajęć: dla klas 0-3 oraz 4-8. 

Poniżej przedstawiamy cały harmonogram spotkań w nowym semestrze.

Program zajęć dla grup szkolnych ze szkół podstawowych (II sem. 2019/2020)

Jeśli wskazane terminy nie są dla Państwa odpowiednie lub preferujecie Państwo zajęcia tylko w małej, warsztatowej grupie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą 
Stwórz własne zajęcia.
W jej ramach można samodzielnie ułożyć indywidualny plan spotkania na Uczelni.