Oprócz programów regularnych, organizujemy również wykłady i warsztaty w terminie dogodnym dla naszych Słuchaczy. Jeśli chcieliby Państwo, aby takie zajęcia zostały zorganizowane specjalnie dla Was – w dogodnym terminie, wymiarze czasowym i formie – to formuła Stwórz własne zajęcia! jest właśnie dla Was.

Konstruując program wymarzonych zajęć uniwersyteckich, można wybierać nie tylko z najnowszych propozycji znajdujący się w obecnym programie na semestr zimowy, ale również z wielu innych propozycji

W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny (81 445 4290), e-mailowy (uo@kul.pl) lub osobisty w naszym sekretariacie (gmach główny KUL, p. 109A).

Dla wszystkich grup, które chcą wziąć udział w spotkaniu w formule stwórz własne zajęcia, przewidziana jest jedna, dodatkowa, nieodpłatna godzina, prowadzona przez pracowników Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych. Lista proponowanych tematów znajduje się TUTAJ.

Ze względu na dużą popularność takiego sposobu organizacji zajęć, grupy chcące skorzystać z formuły "Stwórz własne zajęcia!" prosimy o zgłoszenia (mejlowe lub telefoniczne) co najmniej trzy tygodnie przed preferowanym przez Państwa terminem. O wszelkie szczegóły dotyczące organizacji tego typu zajęć prosimy pytać w sekretariacie - jesteśmy do Państwa dyspozycji!